Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

W dniach 30.09 - 02.12 na terenie naszej Parafii przy współudziale naszej Wspólnoty odbyły się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w systemie seminaryjnym. Spotkania odbywały się wieczorem raz w tygodniu. 

REO w formie seminaryjnej (nazywane także Seminarium życia w Duchu Świętymto cykl ok. 10-11 spotkań, odbywających się raz w tygodniu w godzinach wieczornych, w konkretnej parafii, w określony dzień tygodnia. Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny. Należy uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Na seminarium REO nie trzeba się wcześniej zgłaszać

Program rekolekcji  

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO)

 Są propozycją dla Ciebie, jeśli:

  • w swoim sercu przeżywasz jakąś tęsknotę za Bogiem

  • wydaje Ci się, że Go nie znasz lub znasz za mało

  • straciłeś sens swojego życia lub pogubiłeś się w życiu.

 

Dla kogo są rekolekcje REO?

Dla wszystkich, którzy ukończyli 17lat;
Dla pobożnych, którzy wszystko wiedzą, ale widzą potrzebę nawrócenia;
Dla osób rzadko chodzących do kościoła;
Dla osób mocno i słabo wierzących;
Dla osób poszukujących Boga.

Rekolekcje prowadzą do spotkania z Bogiem, który kocha, i do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu. W grupach Odnowy traktowane są jako rekolekcje inicjacyjne, przygotowujące do modlitwy o odrodzenie w Duchu Świętym. Od nich rozpoczyna się droga formacji. Są odpowiednikiem Seminarium życia w Duchu Świętym. Forma i treść rekolekcji wymagają pewnej dojrzałości i dlatego zaleca się aby udział w nich brały osoby, które ukończyły 17 lat.

 

 

Adres parafii

Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów - Księża Michalici
ul. Ks. Bronisława Markiewicza 1
01-493 Warszawa
tel. 638 24 58
fax. 861 00 90
www.parafia-bemowo.waw.pl 

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „ Michael”, działa od ponad 20 lat przy parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie - Bemowie. Opiekunem wspólnoty jest ks. Krzysztof Pelc. Spotykamy się w każdy wtorek miesiąca o godz. 19.00.
W trzeci wtorek miesiąca modlimy się podczas Mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie za przyczyną św. Michała Archanioła.

Zapraszamy.

 

 

           logomkdd 

Copyright© 2014 Odnowa w Duchu Świętym Warszawa "Michael"